Stránky z archivu (příklad: cache:zive.cz) – zobrazí stránku z vyrovnávací paměti vyhledávače Google pro zadanou adresu. Jedná se o snímek stránky v té podobě, jak se zobrazila při posledním indexování.
Hledání podle typu souboru (příklad: Kilián filetype:pdf) – omezuje výsledky pouze na určitý typ souboru, například PDF, DOCX, TXT, PPT a další. Hodí se, pokud víte, že požadovaná informace je v nějakém typu dokumentu. Užitečné je to třeba při hledání manuálů k různým produktům.
Vyhledávání v rámci webu (příklad: Taycan site:zive.cz) – vyhledává zadaný výraz pouze v rámci zadaného webu nebo domény. Je to šikovné například v situaci, kdy daný web nemá vlastní vyhledávač, případně pokud tento neposkytuje relevantní výsledky.
Podobné stránky (příklad: related:root.cz) – zobrazí weby, které se z pohledu Googlu nějakým způsobem (nejčastěji tematicky a obsahově) podobají zadané doméně.
Hledání v titulku (příklad: intitle:Tesla) – vyhledává pouze v titulku (názvu) webové stránky (tj. v textu, umístěném mezi značkami <title></title>). V některých případech lze předpokládat vyšší relevanci výsledků než u klasického vyhledávání.
Všechna slova v titulku (příklad: allintitle:tesla roadster) – stejně, jako příkaz intitle, i tento vyhledává pouze v titulcích stránek. Zobrazí však pouze ty, které v něm obsahují všechna zadaná slova.
Hledání v adrese (příklad: inurl:tesla nebo allinurl:tesla model s) – zobrazí jako výsledek jen ty stránky, v jejichž adrese se nachází zadané slovo nebo slova.
Hledání v textu stránky (příklad: intext:elektromobil či allintext:elektromobil pronájem) – ve výsledcích se zobrazí pouze stránky, jež ve svém obsahu mají zadaná slova. Na ostatní prvky, jako je adresa či titulek, není v tomto případě brán ohled.
Předpověď počasí (příklad: weather:praha) – zobrazí aktuální meteorologickou situaci a předpověď počasí na následujících 24 hodin, respektive týden pro zadané místo.
Cena akcií (příklad: stocks:goog) – ukáže aktuální stav a historický vývoj ceny akcií vybrané společnosti.
Zobrazení mapy (příklad map:kupeckého praha) – výsledkem je v tomto případě mapa (s odkazem na Mapy Google) zadaného místa.
Zpětné odkazy (příklad:link:zive.cz) – zobrazí stránky, které odkazují na zadanou doménu. Google tuto službu sice roku 2017 ukončil, ale stále ukazuje nějaké výsledky, které však pravděpodobně nejsou příliš přesné.